• Stužková slávnosť

• Po dlhom kovidovom období konečne stužková slávnosť v našej škole! Dňa 25. 11. 2022 študenti IV. A triedy pripravili milú slávnosť – svoju stužkovú. Okrem odovzdania stužiek triednou učiteľkou PhDr. A. Švorcovou a riaditeľom školy Mgr. T. Kirňakom nechýbali pekný program a dobrá zábava až do rána. Bola to udalosť, na akú sa nezabúda. Krásne spomienky zostanú v srdciach nielen našich študentov a pedagógov, ale samozrejme aj rodičov. Pred študentmi je už len „maličkosť“, dobre zmaturovať. Držíme im palce!

PhDr. A. Švorcová

publikované dňa: 22.12.2022

• Mikulášsky turnaj

• Dnes sa u nás v škole konal Mikulášsky turnaj, ktorý sa stane tradíciou našej školy v nových priestoroch na Volgogradskej ulici. Atmosféra bola perfektná, všetkým veľmi pekne ďakujeme za organizáciu a úžasnú vianočnú náladu, ktorú bolo po celý čas cítiť zo všetkých zúčastnených. Súťažilo sa v pretláčaní rukou, stolnom tenise a futbale, ktorý si nakoniec zahrali aj učitelia spolu s pánom riaditeľom a vyhrali nad víťaznou triedou 4:A. Za krásne fotky ďakujeme našej fotografke Emme.

publikované dňa: 9.12.2022

• Návšteva Kia Slovakia

• Dňa 23.11.2022 sa náš pán riaditeľ Mgr. Tomáš Kirňak spolu s pánom zástupcom pre OV PhDr. Szabom zúčastnili prehliadky výrobného závodu, ako aj vzdelávacieho centra spoločnosti Kia Slovakia v Tepličke nad Váhom. Spolu s ostatnými kolegami z KSK, ako aj BBSK mali možnosť zažiť reálny pracovný deň na jednotlivých linkách (karosárske práce, lakovnícke práce, mechanické zásahy jednotlivých zamestnancov) v rámci výroby áut značky KIA.

publikované dňa: 7.12.2022

• Skvalitňujeme vzdelávanie aj na úrovni vysokého školstva

• Naša psychologička prijala pozvanie na odborný seminár, ktorý sa uskutočnil dňa 30.11.2022 na pôde Inštitútu psychológie FF PU, v rámci ktorého študentom priblížila odbornú prácu a skúsenosti v školskej praxi.

publikované dňa: 1.12.2022